Warning: Use of undefined constant CTF_VERSION - assumed 'CTF_VERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/plugins/ai-twitter-feeds/ai-twitter-feeds.php on line 519
Podwójny medalista - Same Dobre Wieści

Podwójny medalista

Warning: Illegal string offset '' in /wp-content/plugins/sierotki/vendor/iworks/orphan.php on line 239

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /wp-content/plugins/sierotki/vendor/iworks/orphan.php on line 275

Wrocławianin Jacek Gaworski zdobył dwa medale w zawodach Grand Prix w szermierce na wózkach – informuje Polskie Radio Wrocław.

Wielokrotny mistrz i reprezentant Polski w szermierce (teraz także podwójny medalista), od lat choruje na stwardnienie rozsiane i zmaga się z nowotworem. Nie rezygnuje jednak ze swoich sportowych ambicji. Głównym celem wrocławianina jest udział Igrzyskach Paraolimpijskich 2016 w Rio de Janeiro.

Pierwszy krok na trudnej kwalifikacyjnej drodze do Brazylii Jacek Gaworski zrobił w Hong Kongu. W rozegranych tam zawodach Grand Prix florecista zdobył dwa medale. W turnieju indywidualnym Gaworski zajął trzecie miejsce.

Więcej na stronie Polskiego Radia Wrocław.